Ученици наше школе су освојили седам награда на јубиларном 60. Републичком такмичењу из Техничког и информатичког образовања и Технике и технологије одржаном у ОШ „Ђура Јакшић” у Параћину. Милица Јовановић је освојила сребрну медаљу у дисциплини Бродо моделарство; Лука Митић бронзану медаљу у дисциплини Ауто моделарство и Вељко Живковић бронзану медаљу у дисциплини Ракетно моделарство. Награђени су и Никола Савић првом наградом (дисциплина Практична израда по задатку за 8. разред), Александар Јотић другом наградом (дисциплина Практична израда по задатку за 8. разред), Јована Јеначковић другом наградом (дисциплина Практична израда по задатку за 6. разред) и Јана Јеленковић трећом наградом (дисциплина Бродо моделарство).

Наставник награђених ученика Станко Андонов, професор техничког образовања је добитник плакете Друштва педагога техничке културе Србије. Награђен је престижном наградом за успехе на такмичењима и афирмацију предмета.