Свечана додела сведочанства полазницима који су завршили образовање по моделу Функционалног образовања одраслих!
Данас су полазници образовања одраслих присуствовали свечаној додели сведочанства, диплома и уверења и тиме заокружили још једно поглавље на пољу њиховог образовања. Полазнике је поздравила директорка школе Наташа Бранковић, пожелела им успехе у даљем животу и раду истакла је важност образовања, наглашавајући да је образовање целоживотни процес и мотивисала их да стално раде на себи и свом усавршавању. Подршку су им дали и наставници који су их бодрили да истрају у свом циљу. Честитамо им и желимо им пуно успеха у даљем раду!





