У пријатној и инспиративној атмосфери наши ученици имали су прилику да се друже са песником Властом Ценићем. Кроз стихове, разговор и осмех, песник је малишанима приближио лепоту писане речи и значај читања.
Том приликом уручене су награде ученицима који су својим трудом и љубављу према књизи заслужили „Читалачку значку“. Честитамо свим награђеним ученицима и желимо им да их књиге и даље воде кроз занимљиве авантуре и нове светове.
Велико хвала песнику Власти Ценићу на топлом и незаборавном дружењу!





