У периоду од 05.06. до 12.06.2026. у холу школе изложили су своје радове ученици Б група одељења V-2, VI-1 и VI-2. Радове су приказали и ученици одељења V-3.
У четвртак 11.06.2026. ученици V, VI и VII разреда у издвојеном одељењу у Станичењу изложили су своје радове које су направили на редовним часовима технике и технологије.
Наставник Станко Андонов.
Честитамо деци на уложеном труду и показаном знању.





